Sitene Hava Durumu Kodu Ekle

Tüm il ve ilçelerimize ait aşağıda örnekleri bulunan mobil uyumlu 4 farklı hava durumu widgetini küçük bir kod ile kolaylıkla web sitenize ekleyebilirsiniz.

 Arkaplan:  Metin:

Örnek Hava Durumu Widgetleri

WİDGET 1

 Başka Şehir SeçYukarıdaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırarak örnekte gördüğünüz hava durumu bandını (Widget 1) sitenizde kesintisiz olarak güvenle yayınlayabilirsiniz. gens=300&yuks=470& yazan kısımdaki genişlik & yükseklik değerlerini sitenize göre uyarlayabilirsiniz.

WİDGET 2

 Başka Şehir SeçYukarıdaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırarak örnekte gördüğünüz hava durumu bandını (Widget 2) sitenizde kesintisiz olarak güvenle yayınlayabilirsiniz.

WİDGET 3

 Başka Şehir SeçArkaplan renginin SAYDAM olması için kodda yer alan "renk=000000&" kısmını siliniz.
Yukarıdaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırarak örnekte gördüğünüz hava durumu bandını (Widget 3) sitenizde kesintisiz olarak güvenle yayınlayabilirsiniz.

WİDGET 4

 Başka Şehir SeçYukarıdaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırarak örnekte gördüğünüz hava durumu bandını (Widget 4) sitenizde kesintisiz olarak güvenle yayınlayabilirsiniz.

Siteye Hava Durumu Ekleme Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Siteye Hava Durumu Ekleme Nasıl Yapılır?

siteye hava durumu ekleme

Sitenize hiçbir ücret ödemeden ve hiçbir yazılım bilgisi olmadan hava durumu widget kodları ekleyebilirsiniz. Bunun için yukarıda bulunan formdan il ve ilçenizi seçiniz.

Siteye hava durumu ekleme işlemi için şehir seçiminden sonra sayfanızın rengine uygun olan arka plan ve metin rengini seçiniz. Daha sonra "Kod Oluştur" butonunu tıklayınız. Bu işlemin sonucunda formun hemen altında bulunan widgetimiz ve altındaki ekleme kodu sizin belirlediğiniz şekilde değişecektir. Bu kodu kopyalayıp sitenizin uygun yerine yapıştırarak sitenizde hava durumu yayınına başlayabilirsiniz.

Hava Durumu Kodları Mobil Uyumlu mudur?

Evet. Tüm hava durumu widgetleri mobil uyumlu olarak hazırlanmıştır. Sadece kodları web sitenize eklerken uyumsuzluk olması halinde width değerini 100% olarak değiştirmeniz yeterlidir.

Hava Durumu Verileri Anlık Olarak Değişiyor mu?

Verilerimiz anlık olarak güncellenmektedir.

Widgetleriniz İle Telif Hakları Ya da Hukuki Alanda Sorunlar Yaşar mıyım?

Hava durumu verilerimiz ücretsizdir. Sitemiz üzerinden web sitesine hava durumu ekleme konusunda hiçbir yasal sorun ya da telif sorunu yaşamazsınız. Bizler bu verileri abonesi olduğumuz dünyaca ünlü bir meteoroloji şirketinden özel yazılımlarla sağlamaktayız. Bu şirket ile yaptığımız sözleşme gereği bu verileri başka sitelerle de paylaşabilmekteyiz. Bu nedenle sizler de güvenle kullanabilirsiniz. Widgetlerle ilgili tüm yasal sorumluluk Havarapor.com sitemize aittir. Ayrıca hava durumu bantlarımızda ilk eklediğiniz görünümün dışında hiçbir reklam veya yazı kesinlikle paylaşılmamaktadır. Sitenize bir başka sitenin hava durumu kodunu eklerken bu hususa mutlaka dikkat ediniz. Bu konuda Türkiye sınırları içerisinde yer alan, Güzel Hosting firmasında sunucuları bulunan ve bu sayfada açık adresimizin bulunduğu bir şirket olarak bizlere güvenebilirsiniz.

Teknik Sorunlarda Sizden Yardım Alabilir miyim?

Widgetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız ya da bi istekte bulunmanız halinde buraya tıklayarak iletişim sayfamızdan bizlere yazabilirsiniz. Mail adresini yazmanız durumunda 24 saat içerisinde sizlere teknik destekte bulunulacaktır.

Yasal Sorumluluk

Sitenize ekleyeceğiniz tüm hava durumu verilerinin yasal sorumluluğu Havarapor.com'a aittir. Abonesi olduğumuz meteoroloji şirketi ile yaptığımız sözleşme gereği sizler hava durumu widget kodlarımızı ücretsiz bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
Sorularınızı iletişim linkimizden bizlere iletebilirsiniz.